"Ферро-ЗНТУ" - "Будивельник" - 99:85. Суперлига. Плей-офф. Матчи за 3-е место. Третий матч

Здобувши перемогу над «Будівельником» із рахунком 99-85 у третьому матчі «бронзової» серії, «Ферро-ЗНТУ» повів 2-1 у протистоянні з екс-чемпіоном Суперліги. Важливу роль в успіхові господарів відіграли влучні кидки Ренді Калпеппера, Річарда Гуінна й Георгія Кондрусевича, а також передачі Артема Буцького.

«Будівельник» більш активно розпочав гру, але, незважаючи на тотальну перевагу столичної команди в боротьбі за підбирання (17 проти 8 зібраних відскоків у господарів), а також нуль у графі «забиті триочкові» у виконанні запоріжців, перша чверть завершилася лише із п’ятиочковою різницею на користь киян. Хоча, враховуючи відсутність Вінсента Хантера, неприємним сюрпризом для тренерського штабу «Ферро» стали три фола Максима Козловця, які молодий форвард отримав ще до першої перерви. Однак поступово господарі паркету перехопили ініціативу, повівши +10 за неповні три хвилини до кінця першої половини, кінцівка якої минула в стрімких атаках Ренді Калпеппера й партнерів. У підсумку – 44-31 на користь «Ферро-ЗНТУ».

Третю чверть, протягом якої Суад Шехович приніс «Будівельнику» 11 очок – стільки ж, скільки в першій половині, запоріжці провалили в захисті. Але досвід Георгія Кондрусевича й активність Ренді Калпеппера стали на заваді «камбеку» столичних гостей – 66-59 перед вирішальною десятихвилинкою. А після триочкового Річарда Гуінна на початку четвертого періоду господарі повернули собі двозначну перевагу. І хоча заключний ігровий відрізок не був позбавлений інтриги, «Ферро» вдалося не лише втримати здобутий гандикап, а й розвинути успіх.

У підсумку Ренді Калпеппер і Річард Гуінн принесли «Ферро» по 22 очка, а також непогано попрацювали на підбираннях, відзначившись 5 й 8 зібраними відскоками відповідно. Георгій Кондрусевич здобув 19 очок, Джеремі Шаппел – 14 очок. Артем Буцький до 8 очок додав 9 передач.

Форвард «Будівельника» Суад Шехович став найрезультативнішим гравцем матчу, записавши на свій рахунок 24 очка та 8 підбирань. В активі Артема Параховського, котрий був активним у другій половині, 18 очок і 5 підбирань. По 11 очок здобули Джек МакКлінтон й Андрій Малиш.

superleague.ua

yandex_partner_id = 67128; yandex_site_bg_color = 'FFFFFF'; yandex_site_charset = 'utf-8'; yandex_ad_format = 'direct'; yandex_font_size = 1; yandex_direct_type = 'horizontal'; yandex_direct_limit = 3; yandex_direct_header_bg_color = 'FFFFFF'; yandex_direct_title_color = '335599'; yandex_direct_url_color = '666666'; yandex_direct_all_color = '335599'; yandex_direct_text_color = '000000'; yandex_direct_hover_color = '0066FF'; yandex_direct_favicon = true; document.write('');
Просмотров: 113
Предыдущие новости:
"Черкасские Мавпы" провели фестиваль юношеского баскетбола
"Индиану" сплавили. "Майами" - "Индиана" - 115:83. НБА. Плей-офф. 1/4 финала. Пятый матч
"Майами" повел 3-2. "Майами" - "Индиана" - 115:83. НБА. Плей-офф. 1/4 финала. Пятый матч