МБК "Николаев" - "Азовмаш" - 75:81. Суперлига

25 очок Родні Гріна не допомогли «Миколаєву» продовжити виграшну серію до трьох домашніх перемог. На рівних протистоячи «Азовмашу» протягом майже всього матчу, «корабели» провалили заключну десятихвилинку та поступилися з рахунком 75-81.

За відсутності Деніела МакКлінтока, який вирушив до Сполучених Штатів на медобстеження, у передній лінії «Миколаєва» залишилися фактично тільки Акіда Маклейн і Леонід Яйло. Однак вони не підвели, а ветеран «корабелів» узагалі став головним постачальником очок для своєї команди в дебюті поєдинку. І лише під кінець першої половини, яка минула в рівній боротьбі, до кільця суперника пристрілявся найкращий бомбардир господарів Родні Грін. У підсумку американець ще до великої перерви здобув 13 очок, а табло зафіксувало рівний рахунок 41-41.

До останньої чверті «Миколаїв» підійшов, лідируючи 56-53, однак маріупольці доволі швидко ліквідували відставання та повели +8. «Корабели» зуміли зібратися й після слем-данку Родні Гріна за хвилину до фінальної сирени скоротили відставання до двох пунктів. Однак кінцівку господарі паркету провели невдало, а тактика фолів сподіваного успіху їм не принесла.

Окрім 25 очок, Родні Грін записав на свій рахунок 6 підбирань і 5 передач. Леонід Яйло завершив гру із 15 очками та 4 підбираннями в активі. Акіда Маклейн оформив дабл-дабл: 11 очок + 10 підбирань. Діонте Вон став автором 10 очок і 5 передач.

Завдяки 4/4 реалізованих наприкінці зустрічі штрафних, Радослав Ранчик став найрезультативнішим гравцем у складі «Азовмашу», відзначившись 16 очками. Деніел Юінг заніс до свого активу 15 очок, 8 передач і 5 підбирань, Ігор Зайцев – 13 очок і 6 підбирань, Олексій Печеров – 11 очок і 5 підбирань. Артур Дроздов зупинився у кроці від дабл-даблу (10 очок + 9 підбирань).