"Азовмаш" - БК "Донецк" - 74:77. Суперлига. Плей-офф. Финал. Третий матч

Після перемоги з рахунком 77-74 у третьому матчі фінальної серії над «Азовмашем» «Донецьк» зупинився за крок від чемпіонського титулу. Від нього підопічних Саші Обрадовича відділяє лише одна перемога. Гра минула в цікавій боротьбі, причому шанси на успіх мали обидві команди, однак вирішальною стала помилка Олексія Печерова, який за рахунку 74-75 на користь «тигрів» втратив м’яч і позбавив свою команду можливості для вирішального кидка.

Хоча, незважаючи на відсутність Джерома Рендла, змушеного достроково завершити сезон через тріщину в колінній чашечці, господарі паркету доволі впевнено розпочали гру, повівши +10 після дальнього влучання Артема Сліпенчука за три хвилини до завершення першої чверті. Втім, розвинути успіх маріупольцям, які почали провалюватися в захисті, не вдалося. Поступово «тигри», в першу чергу, завдяки активності Войдана Стояновскі, скоротили відставання, а в середині другої десятихвилинки Рамел Каррі зрівняв рахунок. Однак кінцівка першої половини все ж була за командою господарів – 49-46.

Домінували маріупольці і в третій чверті, зумівши після вдалих дій Меттью Волша й Артура Дроздова повернути собі десятиочкову перевагу. Однак це аж ніяк не деморалізувало гостей, які до середини четвертої десятихвилинки знову відновили статус-кво. Заключні хвилини поєдинку минули в напруженій боротьбі, переможцями з якої вийшли донецькі «тигри».

У підсумку найрезультативнішим гравцем матчу став Меттью Волш, на рахунку якого 20 очок, 5 передач і 4 підбирання. Артур Дроздов оформив дабл-дабл (14 очок + 13 підбирань). 13 очок і 5 підбирань в активі Олексія Печерова.

Рамел Каррі приніс «Донецьку» 18 очок, крім того, зібравши 5 відскоків. В’ячеслав Кравцов відзначився 15 очками та 6 підбираннями, Войдан Стояновскі – 14 очками, Майкл Лі – 12 очками та 4 підбираннями.

superleague.ua

yandex_partner_id = 67128; yandex_site_bg_color = 'FFFFFF'; yandex_site_charset = 'utf-8'; yandex_ad_format = 'direct'; yandex_font_size = 1; yandex_direct_type = 'horizontal'; yandex_direct_limit = 3; yandex_direct_header_bg_color = 'FFFFFF'; yandex_direct_title_color = '335599'; yandex_direct_url_color = '666666'; yandex_direct_all_color = '335599'; yandex_direct_text_color = '000000'; yandex_direct_hover_color = '0066FF'; yandex_direct_favicon = true; document.write('');
Просмотров: 113
Предыдущие новости:
Рамунас ШИШКАУСКАС: "Понял, что пора заканчивать"
"Азовмаш" - БК "Донецк". Суперлига. Плей-офф. Финал. Третий матч
"Азовмаш" до конца сезона потерял защитника. Суперлига
Журнал Суперлиги №32
"Оклахома-Сити" выбил "Лейкерс" из борьбы за титул, "Бостон" вышел вперед в четвертьфинальной серии. НБА. Плей-офф
Баскетбол: Донецк в шаге от чемпионства
Не будите спящего Леброна. НБА. Плей-офф. 1/4 финала
"Сан-Антонио" вышел в полуфинал плей-офф НБА, "Майами" сравнял счет в серии с "Индианой"
"Будивельник" - "Ферро-ЗНТУ" - 82:72. Суперлига. Плей-офф. Матчи за 3-е место. Второй матч
"Будивельник" - "Ферро-ЗНТУ". Суперлига. Плей-офф. Матчи за третье место. Вторая игра
WT: 0.059079