"Азовмаш" - "Химик" - 64:65. Суперлига

Кидок Даррелла Мітчелла приніс «Хіміку» перемогу в Маріуполі, де южненська команда вдруге в сезоні обіграла місцевий «Азовмаш», цього разу з мінімальною різницею в рахунку - 65-64.

Маріупольцям, які більшу частину матчу лідирували, не вистачило довжини лави, адже на гру у складі господарів, які через травму втратили ще й Джозефа Кріспіна, було заявлено лише дев’ять виконавців.

Незважаючи на серйозні кадрові проблеми, «Азовмаш», який стартову чверть відіграв фактично однією п’ятіркою, на початку поєдинку вирвався вперед. Зокрема, вже перед першою перервою перевага маріупольців складала тринадцять очок.

Протягом наступних десяти хвилин гості зуміли лише дещо скоротити відставання від лідера, у складі якого результативну гру продемонстрували Рікі Мінард і Деніел Юінг. Таким чином, на велику перерву команди вирушили за рахунку 38-28 на користь «Азовмашу».

Але після спурту в третій чверті южненці зуміли відродити інтригу, ліквідувавши відставання. А після того, як на початку заключної десятихвилинки в розпорядженні Ацо Петровича залишилося восьмеро гравців (Ігор Зайцев достроково завершив гру через перебір фолів), на паркеті розпочалися «гойдалки». Долю ж матчу вирішив влучний кидок Даррелла Мітчелла, який і встановив остаточний рахунок.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Рікі Мінард, відзначившись 19 очками та 4 підбираннями. Деніел Юінг допоміг маріупольській команді 17 очками та 4 підбираннями. 9 очок на свій рахунок записав Олександр Кольченко.

Даррелл Мітчелл став автором 16 очок, 3 передач і 3 перехоплень. 14 очок і 6 підбирань заніс до свого активу Рейшон Террі, 9 очок і 4 підбирання - Сергій Попов, повідомляє прес-служба Суперліги.

yandex_partner_id = 67128; yandex_site_bg_color = 'FFFFFF'; yandex_site_charset = 'utf-8'; yandex_ad_format = 'direct'; yandex_font_size = 1; yandex_direct_type = 'horizontal'; yandex_direct_limit = 3; yandex_direct_header_bg_color = 'FFFFFF'; yandex_direct_title_color = '335599'; yandex_direct_url_color = '666666'; yandex_direct_all_color = '335599'; yandex_direct_text_color = '000000'; yandex_direct_hover_color = '0066FF'; yandex_direct_favicon = true; document.write('');