"ДнепрАЗОТ" - "Азовмаш" - 85:93. Суперлига

Зміни на тренерському містку та відсутність травмованого лідера Майка Фрейзера завадили «ДніпроАЗОТУ», що на рівних провів більшу частину матчу з грізним суперником, реалізувавши 13/34 триочкових кидків, перемогти «Азовмаш». У підсумку дніпродзержинська команда, яку на звітну гру в якості виконуючого обов’язки головного тренера виводив Георгій Ступенчук, поступилася гостям із рахунком 85-93.

Запорукою успіху «Азовмашу» (до заявки гостей також не потрапив центровий Владимир Голубович) стала чудова гра тріо в складі Деніела Юінга, Джозефа Кріспіна та Олексія Печерова, які втрьох здобули 3/4 очок своєї команди.

За відсутності канадського центрового тренерський штаб «ДніпроАЗОТу» зробив ставку на кидки з периметра, яких лише в дебютній десятихвилинці господарі здійснили одинадцять. І в першу чергу, завдяки триочковим Сергія Горбенка, Максима Балашова та Рінальдса Сірсніньша в першій чверті та Юрія Лохманчука – в другій, дніпродзержинцям вдалося втриматися поблизу гостей, які вирушили на велику перерву за мінімальної переваги 47-46.

У третій чверті, яку виграли господарі, головними дійовими у складах своїх команд були «бігмени» – Володимир Гуртовий та Олексій Печеров. Рахунок 71-67, за якого розпочався заключний період, залишав шанси обом командам. Однак «ДніпроАЗОТ» був битий своєю ж зброєю – два поспіль дальні постріли Джозефа Кріспіна ближче до середини четвертої десятихвилинки дозволили «Азовмашу» не лише вийти вперед, а й закріпити успіх. Надалі підопічні Ацо Петровича на класі та за рахунок лави дотиснули суперника.

Олексій Печеров завершив гру із 27 очками та 12 підбираннями в активі. На рахунку Деніела Юінга 26 очок, 5 підбирань і 4 передачі. Джозеф Кріспін відзначився 18 очками та 4 передачами.

Найрезультативнішими гравцями «ДніпроАЗОТу» стали Володимир Гуртовий (15 очок + 5 підбирань), Сергій Горбенко (15 очок), а також Максим Балашов (14 очок). 11 очок і 5 передач на рахунку Стенлі Прінгла, 10 очок – Станіслава Сокура.