"Ферро-ЗНТУ" - БК "Киев" - 86:78. Суперлига

Джеремі Шаппел провів найкращу гру в сезоні, встановивши другий показник Суперліги за кількістю балів рейтингу ефективності, здобутих в одній грі (38), та зробивши вагомий внесок у третю поспіль перемогу «Ферро-ЗНТУ», цього разу над БК «Київ» із рахунком 86-78.

Всюдисущий американець встигав не лише займатися улюбленою справою, надійно відпрацьовуючи в захисті, а й ішов до особистого рекорду, реалізувавши в підсумку 12/15 двоочкових кидків. Таким чином, він повторив досягнення плеймейкера «ОДЕСИ» Віллі Діна.

Утім, захопити ініціативу у грі, яка в першій чверті складалася на користь «Києва», запорізьким баскетболістам вдалося не одразу. Проте вже до великої перерви перевага підопічних Кирила Большакова складала вісім очок. За підсумками третьої чверті вона зросла ще на три пункти – 61-50. До честі «вовків», вони намагалися переломити хід гри, зокрема за хвилину до фінальної сирени Руслан Отверченко скоротив розрив у рахунку до чотирьох пунктів, але шансів розвинути успіх господарі супернику не дали.

Загалом на рахунку Джеремі Шаппела 30 очок, 9 підбирань і 5 перехоплень. Ренді Калпеппер підтримав партнера 17 очками та 4 передачами. Річард Гуінн відзначився 10 очками та 6 підбираннями. 5 очок й 11 зібраних відскоків на свій рахунок записав Майкл Девіс.

Руслан Отверченко приніс «Києву» 21 очко, реалізувавши 5/7 триочкових кидків. Маріо Остін став автором 18 очок і 7 підбирань. Деррік Зіммерман був близьким до тріпл-даблу – 11 очок + 10 передач + 8 підбирань.