"Будивельник" - "Азовмаш" - 80:77. Суперлига

Завдяки результативній грі Джека МакКлінтона, який відзначився рекордними для себе 27 очками, «Будівельник» здолав «Азовмаш», обігравши підопічних Ацо Петровича з рахунком 80-77, повідомляє офіційний сайт Суперліги.

Господарі паркету заволоділи ініціативою вже в дебюті поєдинку, повівши 10-0, і незважаючи на результативну гру лідера маріупольців Деніела Юінга, який у першій чверті здобув 10 очок, утримали шестиочкову перевагу.

Протягом наступних десяти хвилин на майданчику точилася рівна боротьба, однак влучні триочкові кидки «Будівельника» зробили свою справу, й на велику перерву підопічні Звєздана Мітровича вирушили, лідируючи 44-35.

У третій чверті гра продовжувалася за сценарієм попередніх двох, і господарі доволі переконливо лідирували, зберігаючи десятиочкову дистанцію між собою та суперником, аж поки на майданчику не з’явився Артем Сліпенчук, якому вдалося «розігнати» свою команду та організувати камбек.

Більше того, в четвертій десятихвилинці «Азовмашу» навіть вдалося вийти вперед, однак на останніх хвилинах поєдинку Джек МакКлінтон і Зак Морлі повернули лідерство «Будівельнику».

Окрім Джека МакКлінтона, результативну гру у складі команди господарів продемонстрували Зак Морлі, на рахунку якого 14 очок, та Олексій Онуфрієв, що заніс до свого активу 12 очок.

У складі «Азовмашу» по 18 очок здобули Олексій Печеров, на рахунку якого також 8 підбирань, і Деніел Юінг. Американець, крім того, 6 разів асистував партнерам. 17 очками та 6 підбираннями відзначився його співвітчизник Ріккі Мінард.