"Днепр" - "Кривбассбаскет" - 81:71. Суперлига

Дербі «Дніпра» з «Кривбасбаскетом» перетворилося на своєрідний бенефіс Дерріка Лоу.

Американець, який зазвичай перебуває в тіні партнерів, став найрезультативнішим гравцем матчу, що завершився на користь господарів із рахунком 81-71.

Таким чином, підопічні Дениса Журавльова встановили новий рекорд сезону, адже перемога над криворізькою командою для «Дніпра» вже восьма поспіль.

Утім матч складався для господарів не надто просто. Після першої чверті, яку дніпряни виграли в наполегливій боротьбі, повівши +7, «Кривбасбаскет» спробував перехопити ініціативу й навіть зумів відіграти відставання та вийти вперед за рахунок серії триочкових кидків. Однак до кінця першої половини «Дніпро» повернув собі лідерство - 41-36.

І знову спрацювала «дальня артилерія» гостей, дозволивши їм повести в рахунку після великої перерви. Кульмінацією матчу стала заключна десятихвилинка, протягом якої Деррік Лоу здобув 11 очок і за підтримки партнерів приніс перемогу дніпропетровській команді.

Окрім Дерріка Лоу, на рахунку якого 23 очка та 5 підбирань, у складі господарів варто, в першу чергу, відзначити Максима Корнієнка - в його активі дабл-дабл (15 очок + 13 підбирань). 11 очок на свій рахунок записав Фред Хаус, 10 очок - Стівен Буртт.

Найрезультативнішим гравцем «Кривбасбаскету» став Далібор Д’япа, здобуток якого склали 16 очок і 8 підбирань. Віктор Кондратовець відзначився 14 очками, Брайан Девіс - 12 очками та 7 підбираннями. На рахунку Джеймса Флоренса 11 очок, Елвіна Сноу - 10 очок.