"Черкасские Мавпы" - "Химик" - 93:80. Суперлига

Лідерські якості Вілла Соломона, який відзначився 26 очками, 8 передачами та 4 підбираннями, допомогли «Черкаським Мавпам» здобути другу перемогу в сезоні. Заволодівши ініціативою у другій чверті, господарі майданчика доволі впевнено утримували перевагу, що коливалася в районі десяти очок, у підсумку обігравши «Хімік» із рахунком 93-80.

Ще в першій чверті черкаські баскетболісти, незважаючи на передматчеві прогнози, зуміли переграти суперника в боротьбі під щитами (18/11 за підбираннями), а «бігмен» южненців Рейшон Террі змушений був вражати кільце «Хіміка» переважно з-за дуги, хоча йому це доволі непогано вдавалося. Саме він став одним із двох найрезультативніших гравців за підсумками першої половини, здобувши 13 очок, як і плеймейкер «Черкаських Мавп» Вілл Соломон.

Друга половина матчу була не менш результативною, ніж попередня. Наприкінці третьої чверті черкасці, завдяки влучному триочковому кидку Іварса Тімерманіса, вперше в матчі повели +10. Гості неодноразово наближалися до команди Володимира Холопова на небезпечну відстань, але заключні хвилини поєдинку минули за відчутної переваги «Черкаських Мавп».

Окрім Вілла Соломона, у складі «Черкаських Мавп» варто відзначити Войдана Стояновскі, який записав на свій рахунок 14 очок і 5 підбирань, а також Олександра Неруша та Мільяна Пуповича. Кожен із них відзначився 13 очками, а центровий, крім того, зібрав сім відскоків. 11 очок команді приніс Іварс Тімерманіс.

Найрезультативнішим гравцем у складі «Хіміка» став Рейшон Террі – на його рахунку 20 очок і 6 підбирань. 19 очок і 5 передач стали здобутком Даррелла Мітчелла. 17 очок і 5 підбирань до свого активу заніс Аарон МакГі, 14 очок і 4 підбирання – Денис Яковлєв.